Kursy językowe w EasyLanguage

Chcesz zacząć przygodę z językiem obcym? A może chcesz przygotować się do egzaminu lub wyjazdu za granicę? Na naukę języka nigdy nie jest za późno! Zobacz ofertę kursów języka angielskiego w szkole EasyLanguage i wznieś swój angielski na wyższy poziom!

Nasza szkoła językowa to:

  • małe, kameralne grupy od 4 do 6 osób;
  • indywidualne podejście, program nauczania tworzony jest na potrzeby słuchaczy;
  • duży wybór ofert oraz kursów dla dorosłych, firm i młodzieży;
  • najwyższa jakość i szybkie efekty nauki języka.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w EasyLanguage przeznaczony jest dla każdego. Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych dostosowane są do potrzeb, wieku oraz możliwości. 

Kursy maturalne  skierowane są do każdego ucznia szkoły średniej, który pragnie rozwinąć swoje umiejętności językowe i osiągnąć wymarzony wynik na maturze z języka angielskiego.

Real life English

Innowacyjny kurs językowy, którego celem jest nauka języka angielskiego w taki sposób, by każdy uczestnik mógł bez problemu odnaleźć się w typowych sytuacjach życia codziennego np. za granicą. 

Kurs Business English w EasyLanguage powstał z myślą o rozwoju umiejętności językowych oraz komunikacyjnych przydatnych w życiu zawodowym. 

Warsztaty dyskusyjne

Ideą warsztatów dyskusyjnych jest obcowanie z językiem angielskim. Nasi kursanci praktyczną wiedzę językową mogą czerpać nie tylko z podręcznika i klasycznych zajęć, ale także z dyskusji i prezentacji.

Nasze kursy języka angielskiego IELTS, FCE, CAE skoncentrowane są na strategiach egzaminacyjnych, a postęp w nauce każdego kursanta jest monitorowany przez doświadczonych nauczycieli.