Kursy języka angielskiego dla dorosłych w Mielcu

Czy warto wziąć udział w kursie języka angielskiego dla dorosłych?

Znajomość języka obcego daje niewyobrażalne możliwości. Dzięki temu możesz swobodnie komunikować się z innymi, podróżować czy znaleźć nową pracę. Szkoła językowa EasyLanguage w swojej ofercie ma różnorodne kursy angielskiego dla dorosłych, dzięki którym każdy pokona wszelkie bariery stojące na drodze do perfekcyjnego opanowania nowego języka. 
W naszej szkole kładziemy nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności. Kierując się naszą wiedzą oraz doświadczeniem uważnie monitorujemy postępy uczącego, dzięki czemu na bieżąco modyfikujemy kurs pod indywidualne potrzeby uczniów.

Dla kogo przeznaczony jest kurs językowy dla dorosłych?

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w EasyLanguage przeznaczony jest dla każdego. Uczymy dorosłych w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych dostosowane są do potrzeb, wieku oraz możliwości. Używane przez nas urządzenia interaktywne pomagają zarówno w szybkiej nauce nowego języka osobom początkującym, jak i tym chcącym „wejść” na wyższy poziom. 
Praktycznie każdy na jakimś etapie swojego życia miał styczność z nauką języka angielskiego, jednak bardzo często jego znajomość przez małą styczność została „zatracona”. Należałoby więc ją odświeżyć, by móc swobodnie i bez stresu przełamywać bariery językowe. W związku z tym naszym priorytetem w nauczaniu jest: praca nad wszystkimi umiejętnościami językowymi, jak: mówienie, czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, komunikacja oraz aktywne uczestnictwo w lekcjach.

Korzyści z kursu języka angielskiego dla dorosłych w EasyLanguage

W naszej szkole jesteśmy elastyczni dla nas najważniejsze są Twoje oczekiwania. Języka angielskiego uczymy w małych grupach, liczących od 4 do 6 osób. Oferujemy zajęcia stacjonarne oraz online. Możliwa jest też hybryda, czyli połączenie zajęć w Internecie i stacjonarnie w naszej szkole. Kładziemy nacisk na Real English, czyli język angielski na potrzeby komunikacji w typowych sytuacjach życia codziennego, co np. przyda się osobom planującym wyjazd za granicę. Taki sposób jest najskuteczniejszy. Twoją pracę monitoruje lektor, który na koniec semestru przygotowuje raport opisujący postępy.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Mielcu to:

  • rozwój umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania,
  • rozwój praktycznych umiejętności językowych przydatnych w życiu codziennym,
  • przełamywanie barier komunikacyjnych,
  • doskonalenie mówienia i rozumienia ze słuchu,
  • praca w małych, kilkuosobowych grupach,
  • elastyczna forma zajęć: stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo,
  • zajęcia w formie rozmów w parach i z nauczycielem.

Chcesz zapisać się na ten kurs?