Kurs Real life English − kurs języka angielskiego dla osób planujących wyjazd za granicę

Czym jest kurs Real life English w EasyLanguage?

Real life English to innowacyjny kurs językowy, którego celem jest nauka języka angielskiego w taki sposób, by każdy uczestnik mógł bez problemu odnaleźć się w typowych sytuacjach życia codziennego. Cykl zajęć w ramach kursu został skonstruowany tak, żeby w krótkim czasie zaznajomić się z językiem na takim poziomie, by możliwe było odnalezienie się w prostych sytuacjach komunikacyjnych np. w miejscach publicznych takich jak: sklep, restauracja, muzeum, lotnisko.

Czy warto wziąć udział w kursie Real life English?

Nauka języka angielskiego w Mielcu w ramach kursu Real English to skuteczna nauka języka z naciskiem na praktyczne zwroty i słownictwo. Jest ona intensywna i szybko przynosi pożądane efekty. Kurs językowy w EasyLanguage rozwija wszystkie umiejętności językowe, a zwłaszcza mówienie i rozumienie ze słuchu. Dodatkowo uczestnicy zajęć poczują się pewniej i przestaną tak bardzo obawiać się wyjazdu za granicę oraz kontaktu z obcokrajowcami.

Dla kogo jest kurs Real life English?

Planujesz wyjazd za granicę, a słaba znajomość języka angielskiego spędza Ci sen z powiek? Rozwiązaniem jest kurs językowy w EasyLanguage! W zajęciach języka angielskiego Real life English może uczestniczyć każdy, kto planuje wyjazd za granicę lub chce nauczyć się posługiwać angielskim w typowych sytuacjach życia codziennego niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. W naszej szkole oferujemy lekcje na różnych poziomach od podstawowego po średniozaawansowany (elementary – intermediate), dzięki czemu w krótkim czasie można nauczyć się języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Korzyści z kursu Real life English w EasyLanguage

Kurs angielskiego to nauka umiejętności komunikowania się w sytuacjach życia codziennego. W trakcie zajęć uczestnicy przyswajają słowa oraz zwroty angielskie, które umożliwią podstawową komunikację w tym języku. Ponadto zapoznają się z najważniejszymi konstrukcjami gramatycznymi, a także dowiedzą się, jak poradzić sobie z rozmowami w miejscach publicznych, np. sklepach, restauracjach, na lotnisku czy w urzędach.

Kurs Real life English to:

  • rozwój praktycznych umiejętności językowych przydatnych w życiu codziennym;
  • nauka przeprowadzania krótkich rozmów; 
  • praca w małych kilkuosobowych grupach;
  • nauka najważniejszych konstrukcji gramatycznych stosowanych w komunikacji, w typowych sytuacjach życia codziennego;
  • utrwalenie i nauka zwrotów i słownictwa;
  • elastyczna forma zajęć: stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo;
  • nabranie pewności komunikacyjnej w rozmowie z obcokrajowcami.

Chcesz zapisać się na ten kurs?