Angielski dla firm

Rozwój Twojej firmy zależy od potencjału i możliwości Twoich pracowników. Kompetencje miękkie, a także dobra znajomość języka angielskiego to większe możliwości rozwoju biznesu i nawiązywania współprac o międzynarodowym charakterze.

Angielski dla biznesu

Język angielski to must have w nowoczesnym biznesie. Każda firma, której celem jest rozwój nie tylko ogólnopolski, ale też międzynarodowy powinna zadbać o dobrą znajomość języka angielskiego wśród pracowników. Dlatego też nasza szkoła proponuje innowacyjne i profesjonalne kursy językowe − przygotowane z myślą o potrzebach konkretnych firm i instytucji.

Czym są szkolenia z języka angielskiego dla firm w EasyLanguage?

Negocjacje, prezentacje produktu, small talks podczas podróży służbowych to niewątpliwie jedne z podstawowych zadań każdej firmy. Prowadzenie tego typu rozmów biznesowych w języku angielskim jest wręcz niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania wielu firm czy instytucji. 

Programy nauczania języka w biznesie są opracowywane przez naszą szkołę zgodne z analizą potrzeb danej firmy. Uwzględniamy oczekiwania oraz poziom zaawansowania uczestników kursu. Częstotliwość i ilość zajęć ustalamy indywidualnie z klientami. Dla firm i instytucji proponujemy zajęcia w godzinach porannych, południowych i popołudniowych. Co więcej, oferujemy kursy w następujących wariantach:

 • kurs języka angielskiego dla firm stacjonarnie w siedzibie EasyLanguage,
 • kurs języka angielskiego dla firm online,
 • kurs języka angielskiego dla firm z dojazdem do klienta,
 • hybrydowy kurs języka angielskiego dla firm – połączenie zajęć stacjonarnych i online,

W EasyLanguage zaprojektujemy szkolenie, które będzie spełniało oczekiwania i potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Proponujemy naukę języka angielskiego ogólną z nastawieniem na mówienie w języku angielskim i rozumienie ze słuchu, a także nasze kursy Business English lub Technical English. Z kolei firmom nastawionym na współprace międzynarodowe i tym samym częste podróże w celach zawodowych oferujemy kurs Real life English z uwzględnieniem wielu dialogów, specyficznego słownictwa i całych zwrotów umożliwiających swobodne odnalezienie się w sytuacjach życia codziennego za granicą.

Angielski dla firm w Mielcu to:

 • indywidualne podejście do potrzeb firmy;
 • ukazanie różnych strategii skutecznego uczenia się języka obcego;
 • zaznajomienie z prowadzeniem negocjacji oraz dyskusji w języku angielskim na tematy związane ze specyfiką danej firmy;
 • powtórzenie i uzupełnienie gramatyki z naciskiem na struktury niezbędne do podstawowej komunikacji w środowisku pracy;
 • zajęcia stacjonarne i online;
 • rozwój praktycznych umiejętności językowych;
 • integracja pracowników poprzez udział w interaktywnych dyskusjach i rozmowach.

Chcesz poznać ofertę dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

oferta-dla-firm-kontakt-3

Wypełnij formularz i otrzymaj specjalną ofertę