Warsztaty językowe – dyskusje w języku angielskim

Czym są warsztaty dyskusyjne w EasyLanguage?

Łatwość rozmowy w obcym języku, trafne dobieranie argumentów, elegancka wymiana myśli na tematy ciekawe oraz codzienne, umiejętność prezentowania jakiegoś zagadnienia to niewątpliwa sztuka. Mamy dobrą wiadomość każdy jest w stanie nauczyć się dobrej komunikacji w języku angielskim – wystarczą chęci, zapał, a także pomoc ekspertów z EasyLanguage.

Czy warto wziąć udział w warsztatach językowych?

Ideą warsztatów dyskusyjnych jest obcowanie z językiem angielskim i wymiana myśli w tym języku. Poprzez organizację takich warsztatów pragniemy uzmysłowić naszym kursantom, że praktyczną wiedzę językową mogą czerpać nie tylko z podręcznika i klasycznych zajęć, ale także z dyskusji i prezentacji. To dzięki tego typu zajęciom możliwe jest przełamanie bariery językowej i rozwinięcie kompetencji komunikacyjnych.

Kto może uczestniczyć w warsztatach?

EasyLanguage oferuje lekcje warsztatowe, podczas których uczniowie będą doskonalić umiejętność mówienia w języku angielskim. Kurs polecany jest wszystkim osobom znającym angielski na poziomie średniozaawansowanym z dobrą znajomością słownictwa, ponieważ jest to element wyjściowy do warsztatów dyskusyjnych. Lektorzy, tworząc przyjazną, bezstresową atmosferę zachęcają oraz stymulują kursantów do mówienia w języku angielskim.

Korzyści z uczestnictwa w warsztatach dyskusyjnych?

Warsztaty dyskusyjne to doskonałe uzupełnienie tradycyjnych zajęć i skuteczna metoda nauki prowadzenia konwersacji czy dłuższych rozmów w języku angielskim. Warsztaty językowe w przystępny sposób rozwijają umiejętności wygłaszania prezentacji i argumentacji w języku obcym. Materiałem wyjściowym do dyskusji podczas zajęć są prezentacje TED Talks oraz materiały przygotowane przez nauczycieli języka angielskiego. Dzięki temu, każdy uczeń jest w stanie przełamać własną barierę językową i wziąć udział w konwersacji.

Warsztaty językowe to:

  • polepszenie i pogłębienie umiejętności komunikacyjnych; 
  • praktyczne wykorzystywanie języka angielskiego w mowie;
  • ukazanie różnych strategii skutecznego uczenia się języka obcego;
  • poszerzenie wiedzy z zakresu różnych dziedzin życia, nauki, kultury itp.
  • kilkuosobowe grupy dyskusyjne;
  • opieka wykwalifikowanych lektorów;
  • zdobycie wiedzy i doświadczenia z zakresu wygłaszania prezentacji w języku angielskim.

Chcesz zapisać się na ten kurs?